Sitemiz üzerinden Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde creaXguvenlik.com’a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo ücreti” ödemezsiniz.
 
İade etmek istediğiniz ürünün iadesinin yapılabilmesi için ürünün düzenlenmiş faturasını ürünle birlikte geri göndermeniz gerekmektedir.
 
Aldığınız ürün firma adına fatura edilmişse, firma üzerinden iade faturası düzenlemeniz gerekmektedir.
İade etmek istediğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.
 
Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:
·     Yazılımlar ve Lisanslar
·     Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler

 

Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir.

 

Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır:
 
·       Bilgisayar ve iş istasyonları
·       Mobil hat ile çalışan tüm ürünler
 
  
İade etmek istediğiniz ürünü gönderinizi teslim eden kargo firması geri gönderebilirsiniz. Ürünün iadesi için kargo firmasına herhangi bir ödeme yapmanız gerekmez. Ürünü teslim ederken karşı ödemeli olarak teslim edebilirsiniz.
İade etmek istediğiniz ürün tarafımıza ulaştığı gün iade işlemi başlatılacaktır. Ödemenin hesaplarınıza geçmesi bankanıza bağlı olarak 7 güne kadar sürebilmektedir.